Systém uchycení kamery

Jelikož jsem jako první FPV kameru měl gopro a měl jsem jen jednu (kuli pořizovacím nákladům), musel jsem nějak vyřešit přesuny této kamery mezi letadly.

To jsem nakonec vyřešil univerzálním gopro flat mount držáčkem, který jsem přidělal na všechny letadla a teď už jen přecvakávám kameru z jednoho letadla do druhého a za 10s mohu letět.

gopro-flat-mount-sroubovacigopro_tilt-7

Zároveň jsem vytvořil univerzální GoproPan držáček, který je napevno přidělaný a přesouvá se i s pouzdrem kamery, to už jsem vám ale popisoval v článku Naklánění GoPro kamery – tilt

Postupem času jsem si pořídil Mobius, který nemáte šanci do GoPro nijak uchytit. Nikdy neříkej nikdy, takže jsem vytvořil redukci z mobius držáčku do gopro držáčku a létá se dál!

gopro-mobius-redukce-1

Postupem času jsem tento systém rozšířil i do kabinky pro Betu 1400, nebo Easy Glidera a postupně budu rozšiřovat i dál.

fpv-kabinka-beta-1400-8uchyceni-gopro

Prostě a jednoduše, na všem co se hýbá mám GoPro držáček a do něj jednoduše nacvakávám všechno co mám.

Pokud již máte systém uchycení vymyšlen jinak, tak nemá smysl to předělávat, pokud systém hledáte, tak je to ideální řešení, které používám více než 3 roky a nikdy jsem s ním neměl problém.

Napsat komentář