Vedete si letový deník?

letovy-denik

S novým rokem by si každý měl dát alespoň jedno předsevzetí, které poruší a nedodrží a alespoň jedno, které mu bude připadat smysluplné natolik, že se ho bude snažit dodržet.

A to může být například letový deník.

Nejedná se o nic světoborného, prostě si do Excelu nadefinujete pár sloupečků a pak už jen doplňujete za každý let řádky.

K čemu to je?

Jeden z důvodů proč to vést může být statistika. Na konci roku přesně budete vědět, kolik jste udělali letů, odlétali hodin a spoustu dalších údajů.

Zároveň po každém letu si můžete psát svá poznání z letu a do příštího letu je buď odstranit, nebo o nich alespoň vědět dopředu.

No a neposledním důvodem je trackovat stav baterií. Víte, kolikrát jste baterii použili, kolikrát jste jí nabili a můžete je tak krásně a rovnoměrně střídat.

Každý si určitě dokáže udělat jednoduše svůj letový deník a dát si tam své údaje. Ti co mají OSD tak jsou schopni vyplňovat i další věci jako jsou maximální rychlost, maximální vzdálenost a výška, odlétlá vzdálenost a podobně.

Jak říkám, každý si jednoduše dokáže udělat svůj letový deník, ale i tak vám zde dávám příklad toho svého ke stažení zdarma.

Napsat komentář