Vedete si letový deník?

letovy-denik

S novým rokem by si každý měl dát alespoň jedno předsevzetí, které poruší a nedodrží a alespoň jedno, které mu bude připadat smysluplné natolik, že se ho bude snažit dodržet.

A to může být například letový deník.

Nejedná se o nic světoborného, prostě si do Excelu nadefinujete pár sloupečků a pak už jen doplňujete za každý let řádky.

K čemu to je?

Jeden z důvodů proč to vést může být statistika. Na konci roku přesně budete vědět, kolik jste udělali letů, odlétali hodin a spoustu dalších údajů.

Zároveň po každém letu si můžete psát svá poznání z letu a do příštího letu je buď odstranit, nebo o nich alespoň vědět dopředu.

No a neposledním důvodem je trackovat stav baterií. Víte, kolikrát jste baterii použili, kolikrát jste jí nabili a můžete je tak krásně a rovnoměrně střídat.

Každý si určitě dokáže udělat jednoduše svůj letový deník a dát si tam své údaje. Ti co mají OSD tak jsou schopni vyplňovat i další věci jako jsou maximální rychlost, maximální vzdálenost a výška, odlétlá vzdálenost a podobně.

Jak říkám, každý si jednoduše dokáže udělat svůj letový deník, ale i tak vám zde dávám příklad toho svého ke stažení zdarma.

Pomohl vám tento článek? Pomozte nám v psaní dalších! Odešlete SMS ve tvaru PAY 85377 na číslo 9002020 Cena jedné sms je 20Kč včetně DPH.
Více možností podpory ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

eighty two − seventy eight =